Apie mane

Esu psichologė Daiva Klovienė. Psichologijos magistro studijas baigiau prieš keturiolika metų. Psichoterapijos keliu pasukau jau brandžiame amžiuje, įgijusi įvairios gyvenimo bei darbo patirties: medicinos, grožio, vadybos bei mokymų srityse. Daugiau nei penkis metus dirbu psichologe Respublikiniame priklausomybės ligų centre Vilniuje. Taip pat užsiimu privačia praktika – teikiu psichologinę bei psichoterapinę pagalbą suaugusiesiems. Dirbu individualiai ir su grupėmis, konsultuoju gyvai bei internetu. Lietuvių ir rusų kalbomis.

Esu baigusi psichoterapijos studijas Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute, tarptautinėje profesionalaus lygio studijų programoje. Įgijau psichoterapeutės kvalifikaciją. Kiekvienais metais semiuosi patirties įvairiuose profesiniuose mokymuose. Savo darbe vadovaujuosi egzistencinės terapijos principais.

Mano požiūris

Gyvenime, kiekvienam tenka patirti įvairių sunkumų – netekčių, praradimų, krizių, kryžkelių, nerimo, emocinio skausmo, vienatvės, streso bei kitų. Turbūt žmogui apskritai neįmanoma visiškai išvengti skausmo. Turėti sunkumų yra normalu. Sėkmingai įveikę gyvenimo krizes tampame stipresni, atsiveria naujų galimybių, pagerėja gyvenimo kokybė. Tačiau kartais vidinių jėgų, patirties, draugų bei artimųjų pagalbos nepakanka norint įveikti iškilusias kliūtis.

Tikiu, kad psichoterapija yra veiksmingas būdas, padedantis geriau įsiklausyti į savo poreikius, išgirsti savo norus, troškimus, atsakyti į sau rūpimus klausimus. O tam reikia sustoti, skirti laiko, atsisukti į save ir savo gyvenimą. Terapinis susitikimas – tai bendravimas, kurio metu klientas turi galimybę suprasti savo gyvenimą, atverti naujas galimybes ir suvokti gyvenimo apribojimus. Terapija padeda priartėti prie savęs, pažinti jausmus, suprasti savo norus ir savo gyvenimą.

Išsilavinimas

    • 2019 Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute suteikta psichoterapeutės kvalifikacija
    • 2008 Lietuvos Edukologijos Universiteto psichologijos magistro laipsnis.
    • 2007 Humanistinės ir Egzistencinės psichologijos instituto bazinis lygis.
    • 1989 Vilniaus Medicinos mokykloje suteikta slaugytojos kvalifikacija.

     

Narystė profesinėse organizacijose
Rytų Europos Egzistencinės Terapijos Asociacijos narė.
Lietuvos Psichologų sąjungos narė.